Pokoje Wiola to urokliwie położone, komfortowe noclegi w Ustroniu. Z okien naszego obiektu rozciąga się wspaniały widok na zbocza góry Równica oraz Zawodzie dzielnicę Uzdrowiska Ustroń.

Naszym Gościom zapewniamy noclegi w Ustroniu w rozsądnych cenach i komfortowych warunkach. Cicha a także atrakcyjna widokowo lokalizacja Pokoi Wiola zapewnia odwiedzającym nas turystom i wczasowiczom wygodę wypoczynku połączoną z łatwym dostępem do szlaków turystycznych, atrakcji i infrastruktury uzdrowiskowej. Oferujemy pokoje 2 , 3 , 4 osobowe lub część obiektu z osobnym wejściem dla 5-8 osób. Dysponujemy parkingiem, placem zabaw, miejscem do grillowania, aneksami kuchennymi oraz świetlicą. Chętnie gościmy zarówno Gości indywidualnych z rodzinami jak i grupy zorganizowane.

Ustroń to idealne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Bogactwo przyrody, niezliczone atrakcje, przyjaźni mieszkańcy i fascynujący folklor powodują że warto przyjeżdżać do Ustronia z rodziną lub przyjaciółmi.

Wędrówki piesze szlakami spacerowymi lub turystycznymi w Ustroniu i jego okolicach z pewnością dostarczą aktywnym turystom wspaniałych widoków okraszonych przyrodą Beskidu Śląskiego. Fauna i flora na wyciągnięcie ręki będzie Państwa zaskakiwać swym bogactwem, zapachem i bezpośrednim kontaktem, spotkanie z jelonkiem lub sarną na górskich szlakach nie jest tu niczym niezwykłym, wspaniałe drzewostany lub upojne łąki pozwolą Państwu poczuć świeżość i pradawność górskich okolic.

Z pewnością Ustroń jest doskonałym miejscem dla osób aktywnie uprawiających sport. Trasy rowerowe o różnym stopniu trudności i odpowiedniej długości pozwolą zapalonym cyklistom :) poznać Ustroń i jego okolice z perspektywy oraz przy przy prędkości odpowiedniej dla ich pojazdu. Miłośnicy białego szaleństwa mają do swojej dyspozycji wyciągi narciarskie ze słynną Czantorią na czele, a dobrze przygotowane trasy do narciarstwa biegowego nad brzegiem rzeki Wisły z pewnością dostarczą pięknych widoków i terenów do biegania. Bulwary nadwiślańskie to idealne miejsce dla miłośników rolek, deskorolek i wrotek. Otwarte korty do tenisa ziemnego oraz zadaszona profesjonalna hala tenisowa zapewnią doskonałe warunki dla uprawiania tego sportu treningowo jak i dla relaksu.

Miasto Uzdrowisko Ustroń posiada wszelkie walory górskiego uzdrowiska, wspaniałą przyrodę i warunki przyrodolecznicze, rozbudowaną bazę uzdrowiskowo - rehabilitacyjną, wykwalifikowaną specjalistyczną kadrę, odpowiednie noclegi oraz infrastrukturę uzdrowiska.

Ustroń to obecnie jedyne miasto w Beskidzie Śląskim posiadające status uzdrowiska. Leczy się tu choroby narządu ruchu, układu krążenia, dróg oddechowych i obwodowego układu nerwowego. Wielokrotnie powracając do Ustronia Kuracjusze podkreślają wyjątkowość tej miłej miejscowości oraz profesjonalne podejście kadry lekarskiej do pacjenta podczas pobytów leczniczych i rehabilitacyjnych.

Bogaty w atrakcje Ustroń zapewnia ciekawy wypoczynek zarówno najmłodszym i dorosłym. Każdy znajdzie w Ustroniu coś dla siebie a doskonałą bazą wypadową z pewnością są Pokoje Wiola, które zapewniają noclegi w Ustroniu w dogodnej lokalizacji do korzystania z większości atrakcji Beskidu Śląskiego.

Najmłodsi z pewnością chętnie odwiedzą Leśny Park Niespodzianek, Park Dinozaurów lub Park Linowy na Równicy gdzie i dzieci i dorośli mogą wspinać się do woli, mogą również skorzystać z profesjonalnej strzelnicy gdzie do swojej dyspozycji otrzymają karabinki lub łuki sportowe lub tradycyjne. Z pewnością atrakcją będzie wyjazd Koleją Linową na Czantorię i odwiedzenie stojącej na szczycie tej góry wieży widokowej. Spragnieni doznań kulinarnych mają do swojej dyspozycji karczmy serwujące tradycyjną kuchnię regionalną np. w Karczmie Góralskiej czy Karczmie Wrzos a także europejską lub włoską kuchnię serwowaną przez Restaurację Sielanka czy Restaurację -Pizzerię Melissa. Na szczycie góry Równica możemy zjeść smaczne góralskie dania w Dworze Skibówki skąd rozciągają sie wspaniałe widoki , posmakujemy wspaniałych przysmaków i góralskich napitków w Zbójnickiej Chacie tuż obok.

Serdecznie Zapraszamy do Pokoi Gościnnych Wiola, które oferują noclegi w Ustroniu dla Turystów i Wczasowiczów w rozsądnej cenie w miłej i cichej lokalizacji oraz zapewniają wygodny wypoczynek o co dbają Właściciele. Z poważaniem Tymoteusz Polok.